Alpic air

Mūsu produkti

AlpicAir Igaunijā reģistrēts zīmols, kas piedāvā dažādas telpu klimata sistēmas ar mērķi garantēt pasūtītājam optimālu kvalitātes un cenas attiecību.
AlpicAir produktu klāstā ir dažādas split un multi-split gaisa kondicionēšanas iekārtu un siltumsūkņu sistēmas- sienas tipa, kasetes un fankoili, ģeotermālie siltumsūkņi, saules vakuuma kolektori, kompresoru/ kondensatoru blokiem ventilācijas iekārtu dzesēšanai.
AlpicAir iekārtās izmanto videi draudzīgo dzesējošo vielu R410A un progresīvus Inverter tehnoloģijas kompresorus.

AlpicAir ūdens dzesēšanas sistēmas ietver visdažādāko fankoilu izpildījumus- sākot no sienas un iebūvējamiem kanāla fankoiliem un griestu kasetēm līdz grīdas konvektoriem. Visas iekārtas ir pieejamas izpildījumā dzesēšana vai apsilde (2- cauruļu) un izpildījumā dzesēšana plus apsilde (4- cauruļu). Iekārtas ir testētas un pārbaudītas dažādos ekspluatācijas apstākļos un ir pieejami tehniskie dati dažādos režīmos un trokšņa līmeņa prasībām.

AlpicAir gaisa kondicionieri un siltumsūkņi tiek ražoti saskaņā ar Baltijas valstu patērētāju vēlmēm un vajadzībām. Mūsu vairumtirdzniecības noliktavā vienmēr ir pietiekams daudzums ar ikdienas darbam nepieciešamām iekārtām un materiāliem. AlpicAir – daudz dažādu kvalitatīvu un lielisku iekārtu, lai nodrošinātu labu noskaņojumu, enerģiju darbā un atpūtu mājās!

Plašāka informācija ir pieejama ražotāja mājas lapā:

www.alpicair.com