Mitsubishi Heavy Industries

Mūsu produkti

Mitsubishi Heavy Industries (MHI) – Japānas kompānija, kas radusies 1884. gadā un kas vairāk, kā 135 gadu laikā izveidojusies par vienu no lielākajiem Japānas daudznozaru industriāliem uzņēmumiem. Mitsubishi Heavy produktu klāstā ietilpst okeāna laineri, gāzes pārvadāšanas kuģi, Japānas kosmosa programmas raķetes, lidmašīnas un to sastāvdaļas, elektrostaciju turbīnas, iekraušanas tehnika, transporta iekārtas un daudzas citas augsti tehnoloģiskas iekārtas un izstrādājumi. Mitsubishi Heavy ir viens no moderno gaisa kondicionēšanas iekārtu tehnoloģiju līderiem ar vairāk kā 40 gadu pieredzi visa veida sadzīves, biroju un industriālo gaisa kondicionēšanas iekārtu un sistēmu jaunāko tehnoloģiju izstrādē un ražošanā. 

MHI PAC serija
MHI VRF indoor units
Mitsubishi VRF

Mitsubishi Heavy ražotās gaisa kondicionēšanas iekārtas izceļas ar īpaši augstu energoefektivitāti, teicamiem tehniskajiem un ekspluatācijas rādītājiem un ļoti klusu darbību. Mitsubishi Heavy profesionālās iekārtas un KX sērijas VRF sistēmas ir lieliski izmantojamas visa veida biroju un komerciāla pielietojuma ēkās.

Mitsubishi Heavy piedāvā plašu energoefektīvu RAC sērijas sienas, kasešu, kanāla un sienas konsoles tipa split un multi-split sistēmu sortimentu, mazajiem un vidējiem komerciāliem pielietojumiem un privātmājām un PAC sērijas iekārtas komercobjektiem. Baltijas valstīs realizētie gaiss/ gaiss un gaiss/ ūdens siltumsūkņi ir īpaši izstrādāti un piemēroti Baltijas valstu un Skandināvijas laika apstākļiem un ir teicama, energoefektīva alternatīva tradicionālajiem apkures veidiem.

Pateicoties jaunāko tehnoloģiju Inverter tipa kompresoriem un teicami izstrādātiem modeļiem, visas Mitsubishi Heavy iekārtas ir augstākās klases produkti.

 

BVT Partneri  - Mitsubishi Heavy rūpnīcas tiešais pārstāvis Latvijā.

Mitsubishi Heavy gaisa kondicionēšanas nodaļas Eiropas produktu mājas lapa:

www.mhiae.com